Aikataulu

Syyskausi 2020

Koronatilanteen vuoksi jumppaamme tänä vuonna kausi kerrallaan. Kevätkaudelle 2021 ilmoittaudutaan erikseen. Jos kausi joudutaan perumaan epidemian vuoksi syyskuun aikana, palautetaan jumppamaksut.

Voit ilmoittautua ryhmiin milloin tahansa kauden aikana!

Huom! Jos tulet jumpalle ensimmäistä kertaa, saat kokeilla jumppaa ilmaiseksi yhden kerran ja ilmoittatua vasta kokeilun jälkeen, kun olet varma, että haluat jatkaa harrastusta.

Syyskausi ma 31.8.-29.11.2020

Syyslomalla (vko 43), pyhäinpäivänä 31.10.. ja itsenäisyyspäivänä 6.12. ei jumppia.

Kevätkausi 11.1.-25.4.2021

Talvilomalla (vko 9) ja pääsiäisenä 2.4.-5.4 ei jumppia.

 

Jumppamaksu syyskaudelle:

Aikuiset 40 €

Lapset ja nuoret 3-17 v 25€

Lapset 1-2 v 5€

Ikinuoret-ryhmä 15€

Muistathan ilmoittautua kaikkiin ryhmiin, joihin osallistut!

Tuntikuvauksiin pääsee klikkaamalla jumpan nimeä!

Pidätämme oikeuden muutoksiin.

Yhteistyössä Kymenlaakson opiston kanssa.

Aikuiset

Maanantai
Aika Ohjaaja Paikka
Kehonhuoltomix 19.00 - 20.00 Marja Pesonen Saviniemen koulu
Tiistai
Aika Ohjaaja Paikka
Ikinuoret 15.00 - 15.45 Pirjo Ylén Myllykosken palvelukeskus, Viialantie 22
Kahvakuula 19.00 - 20.00 Miia Terilä Yhteiskoulu
Keskiviikko
Aika Ohjaaja Paikka
Kuntojumppa 19.00 - 20.00 Kati Töyrylä Saviniemen koulu
Torstai
Aika Ohjaaja Paikka
Bailatinas 19.00 - 20.00 Viveka Tiitola Saviniemen koulu
Sunnuntai
Aika Ohjaaja Paikka
Yin jooga 19.00 - 20.00 Karoliina Vainio Saviniemen koulu

Lapset & nuoret

Maanantai
Aika Ohjaaja Paikka
Vipeltäjät 3-4v 16.30 - 17.15 Salka Tapola Saviniemen koulu
Vipeltäjät 5-6v 17.15 - 18.00 Salka Tapola + Heini Saviniemen koulu
Tiistai
Aika Ohjaaja Paikka
Dancemix 1-3 lk 18.00 - 19.00 Anni Pukkila ja Nora Salmi Saviniemen koulu
Dancemix 4-6 lk 19.00 - 20.00 Anni Pukkila ja Nora Salmi Saviniemen koulu
Keskiviikko
Aika Ohjaaja Paikka
Cheerleaderit 3-6 lk 18.45 - 19.45 Heidi Tamminen + Heini Yhteiskoulu
Torstai
Aika Ohjaaja Paikka
Fn&Tt 5-9lk 17.00 - 18.00 Andra Kurvits Saviniemen koulu
Danceflow 13-18v 18.00 - 19.00 Viveka Tiitola + Andra Saviniemen koulu
Sunnuntai
Aika Ohjaaja Paikka
Perheliikunta, aikuinen ja lapsi 1-3v 17.00 - 18.00 Kristiina Juutilainen Saviniemen koulu
Lasten jooga 4-8v 18.00 - 18.30 Ilona Pilli Saviniemen koulu